Parafia Św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach

DIECEZJA
SIEDLECKA

   
A A A
A A A A

7 lipca 2022 r. Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

  Parafia Św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Oz 11,1.3-4.8c-9); (Ps 80,2-3.15-16); (Mk 1,15)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Serwis informacyjny KRP

Jakub Walecki z WLKS Siedlce-Nowe Iganie wicemistrzem Europy w skoku wzwyż

Karetki z Siedlec dla Lwowa

Zbliżają się Dni Konstantynowa

Kinowe lato w Łomży

Zatrudnienie studenta w wakacje. Kiedy trzeba za niego opłacać składki?

Podziękowania dla ryckich policjantów

Czego nie mówimy – wystawa w Siemiatyckim Ośrodku Kultury

Luciano Regolo „O Maryjo, Matko najsłodsza. Ojciec Pio i Maryja"

Wędkowanie w Milejczycach

Gmina Kąkolewnica otrzymała certyfikat – Samorządowy Lider Edukacji

Aktywni seniorzy nad łukowskim zalewem

Serwis informacyjny eKAI

Ks. Szczerba: bp Goliński człowiekiem głębokiej wiary

Bp Trochanowski: ten synod będzie wyjątkowy

Prawosławni dwóch jurysdykcji zawarli Deklarację Porozumienia

Kawa w „Farskiej Cegielni” dla umocnienia wspólnoty parafialnej

Biskup z Zaporoża: wierzymy, że papież powstrzyma wojnę

Kard. Czerny: Rosja toczy wojnę z całym cywilizowanym światem

Kard. Guixot: próżnia sensu prowadzi do postrzegania drugiego jako wroga

Franciszek: wiele uczę się od ludzi

Płock – Fundacja „Cokolwiek uczyniliście” gościła 40 dzieci z Wileńszczyzny

Bp Mazur odwiedził harcerzy w bazie „Orle Gniazdo”

Słuchaj na żywo KRP


        

 




MENU
Aktualności
Ogłoszenia duszpasterskie
Intencje mszalne
Ministranci
Informacje o parafii
Historia parafii
Proboszcz
Kontakt
Konto parafialne
 
Cmentarz
Regulamin cmenarza
 
AUDIO
2010 - rekolekcje adwentowe
2010 - uroczystości 1 i 2 listopada
2010 - 40-godzinne nabożeństwo
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Fronda
Katolickie Radio Podlasie
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
Duszpasterwstwo Akademickie
Kongers Federacji Pueri Cantores
E-rozmowy o Dobrej Nowinie
Wiara
Katolik
Deon
Modlitwa w drodze
CCM
Misyjne Drogi
 
wiadomości
 
 
 
Aktualności
 
 

 

Wybierz kategorie:

KOLĘDA (2014-12-23 10:12:25)

Plan wizyty kolędowej w dniach od 19 do 24 stycznia 2015 roku:

19 I – poniedziałek - od godz. 9:00:   ZAKRZEW

  1. Trochim Józef - 7
  2. Grabowski Andrzej – 8a
  3. Ostrowski Stanisław - 48
  4. Zalewski Marek – 8b
  5. Wysokiński Piotr - 46
  6. Zalewski Zbigniew - 9
  7. Zalewski Tomasz – 9a
  8. Zalewska Marianna - 45
  9. Zalewski Wiesław - 45
  10. Sokołek Paweł - 44
  11. Szczygielska Zofia - 44
  12. Ostrowski Krzysztof - 43
  13. Wiśniewski Jan – 12
  14. Wiśniewski Stanisław – 12
  15. Niewęgłowski Antoni - 13
  16. Zalewski Witold - 14
  17. Zalewski Marek - 14
  18. Niewęgłowski Marian - 40
  19. Niewęgłowski Wojciech - 40
  20. Domański Witold - 39
  21. Wojda Elżbieta – 15a
  22. Goławski Ryszard - 16


20 I – wtorek - od godz. 9:00:   JASKI

  1. Lalak Jerzy - 17
  2. Lalak Tomasz - 17
  3. Niedziałek Helena  - 15
  4. Nakonieczny Leszek – 14a
  5. Pieńkus Adam – 15a
  6. Pieńkus Jacek – 15a
  7. Pieńkus Bogdan – 15a
  8. Gryczka Jacek – 14a
  9. Bednarczyk Waldemar - 20
  10. Jedruszczak Zdzisław - 13
  11. Kuć Zbigniew - 12
  12. Kuć Patryk – 12
  13. Kuć Jan – 12a
  14. Kuć Stanisław – 12a
  15. Pajdowska Krystyna – 11a
  16. Kuć Krystyna - 11
  17. Kuć Marek – 11
  18. Kuć Jerzy - 10
  19. Stolarczyk Artur - 10
  20. Karwowski Dariusz – 9a
  21. Karwowski Czesław – 9b

21 I – środa - od godz. 9:00:   JASKI

  1. Dudziński Zbigniew- 20a
  2. Próchniak Wojciech (leśniczówka) – 1a
  3. Szadkowska Czesława - 9
  4. Siudaj Aleksander – 8
  5. Siudaj Grzegorz - 8
  6. Kowalczyk Wojciech – 7a
  7. Siennicka Danuta - 7
  8. Marciniak Katarzyna – 6a
  9. Siennicki Krzysztof - 6
  10. Wiernio Wiesław – 4
  11. Zgrajka Janusz - 4
  12. Szymanek Tadeusz - 5
  13. Gos Henryk - 2
  14. Gos Łukasz - 2
  15. Karwowski Sławomir - 1
  16. Kowalczyk Marian – 1b
  17. Bujek Adam – 3b

23 I – piątek - od godz. 9:00:   GĄSIORY

  1. Jurek Tomasz – 1b
  2. Wysokiński Waldemar – 1a
  3. Dziosa Arkadiusz – 1a
  4. Wysokiński Mariusz - 1
  5. Wysokińska Marianna Halina - 1
  6. Buchoski Tadeusz - 3
  7. Kudzio Bogumiła - 4
  8. Nurzyński Edward - 5
  9. Grochowski Franciszek – 6
  10. Grochowski Kazimierz – 6a
  11. Nurzyński Maksymilian 7
  12. Szczygielski Jacek - 9
  13. Połeć Lidia 8
  14. Grochowski Jerzy - 11
  15. Grochowski Henryk - 11
  16. Wysokiński Piotr - 10
  17. Wysokiński Józef - 10
  18. Wysokiński Mieczysław - 12
  19. Szczygielska Genowefa Alicja – 13
  20. Szczygielski Edward – 13
  21. Szczygielski Szymon – 13
  22. Dąbrowski Witalis - 15
  23. Dąbrowski Kazimierz – 15
  24. Szczygielski Marek - 14
  25. Szczygielski Leszek – 14a

23 I – piątek - od godz. 9:00:   GĄSIORY

  1. Dąbrowski Wojciech – 16
  2. Dąbrowski Adam – 16 a
  3. Dąbrowski Waldemar – 16a
  4. Czajka Marian – 17a
  5. Szczygielska Mateusz – 17b
  6. Bystrzycki Zygmunt - 18
  7. Dąbrowska Bożena - 20
  8. Dąbrowska Alicja - 21
  9. Świderski Krzysztof - 22
  10. Miłosz Roman - 24
  11. Nurzyńska Teresa – 24
  12. Chmielarski Leszek - 26
  13. Nurzyński Krzysztof - 30
  14. Nurzyński Roman - 30
  15. Sulej Bernard - 32
  16. Domański Damian - 32
  17. Szczygielska Stanisława – 33     
  18. Cichosz Grzegorz – 32b
  19. Mucha Zbigniew – 32a

24 I – sobota - od godz. 9:00:   GĄSIORY

  1. Klębowski Jan - 69
  2. Klębowska Władysława – 69
  3. Klębowski Paweł - 69
  4. Wysokiński Zbigniew – 35
  5. Wysokińska Henryka - 35
  6. Wysokiński Daniel – 35
  7. Mularczyk Pelagia – 35a
  8. Wysokiński Piotr – 36
  9. Wysokiński Dariusz - 36
  10. Wysokiński Andrzej - 36
  11. Goławski Roman - 34
  12. Goławska Marianna - 38
  13. Szczygielska Jadwiga - 39
  14. Jurkowski Piotr – 40
  15. Nurzyński Dominik – 41
  16. Piekutowski Jan - 41
  17. Domańska Halina - 45
  18. Nurzyński Mariusz – 47a
  19. Zarzycki Władysław - 47
  20. Zarzycki Stanisław – 47b

24 I – sobota - od godz. 9:00:   GĄSIORY

  1. Wierzchowski Piotr - 49
  2. Wierzchowski Dariusz – 50
  3. Wierzchowska Marta - 60
  4. Kulenty Benedykt – 51a
  5. Kulenty Andrzej – 51a
  6. Kulenty Jacek – 51b
  7. Dąbrowska Anna - 52
  8. Dąbrowski Marcin - 52
  9. Makowski Krzysztof - 53
  10. Grodzicki Józef - 54
  11. Dąbrowski Kazimierz - 55
  12. Dąbrowski Marian - 57
  13. Zalewski Leon Adam - 59
  14. Zalewski Andrzej - 59
  15. Wysokiński Martyn Marian – 59a
  16. Nurzyński Marek - 61
  17. Nurzyński Arkadiusz - 62
  18. Małecki Aleksander - 66
  19. Sobol Maria – 67
  20. Sobol Krzysztof – 67
  21. Wysokiński Marek - 67

 




< powrót




Wyślij do:
Nazwisko i imię*:
Adres e-mail*:
Nr telefonu:
Tytuł zapytania*:
Treść*:
  

 

 
     

Parafia Św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR